Marie Claire 2018

ترجمه ی مصاحبه ی جونگی با مجله ی ماری کلر

دانلود مصاحبه به صورت PDF

وکیل بی قانون جایی که در دو دنیایی کاملا متفاوت لی جونگی و سئو یه جی همدیگر رو ملاقات میکنند.

ممکنه که این جذاب ترین زوجی باشه که تاکنون در ماه می پیش رو خواهید دید.

-من شنیدم که شما در بین فیلمبرداری با خودتون حرف میزنین. ایا شما متنتون رو حفظ میکنین؟

+درسته،”وکیل بی قانون” یه سریال پر از هیجان و اکشن هستش اما لازم هستش که متن هام رو به صورت تاثیر گذاری ارائه بدم. بونگ سانگ پیل فقط یه کلاه بردار حیله گر نیست بلکه یه وکیل تیزهوش و دقیق هم هست. پس باید این کارکتر رو با روش های مختلف سخنوری به جز لحن جدی که توی سریال های قبلیم استفاده کردم ، نشون بدم. برای همین من برای پیدا کردن راهی که متن هام رو بطرز تاثیر گذاری بیان کنم احساس فشار میکنم.

من به خودم بخاطر عالی بودن در حفظ مطالب افتخار میکنم(میخنده). البته من حفظ کردن رو دوست دارم. اما گاهی خطم رو فراموش میکنم چون اینجا دیالوگ ها ریتم متفاوتی دارن که من قبلا هرگر انجامش ندادم. برای همین من توی فیلمبرداری مدام متنم رو زیرلب تکرار می کنم مثل یه ادم دیوونه تا توی این احساسات استاد بشم.

-میتونین به ما بگین “وکیل بی قانون” درباره ی چیه؟

+سریال اول با یه انتقام شخصی شروع میشه اما در نهایت درباره ی عدالت و جامعه هستش. در تعریف این سریال باید بگم ما صحنه های هیجان انگیز و اکشن اضافه می کنیم تا سریال جنایی تر بشه.

از اونجایی که ما دوسال پیش به عنوان یه ملت(کره ی جنوبی) خواستار عدالت بودیم و درنهایت شاهد بازسازی دوباره ی در مسیر یک جامعه ی درست هستیم. دقیقا تحت این شرایط فکر می کنم سریال ما بتونه موقیعیت های بامزه ای بسازه.

-شما ۱۱ سال بعد از سریال “زمان بین گرگ و میش”دوباره به کیم جین مین پیوستین.خبر این اتحاد به تنهایی کلی سر و صدا به پا کرد.

+حتی بعد از پایان فیلمبرداری(سریال گرگ و میش)ما با هم در ارتباط بودیم. زمان هایی که من به عنوان بازیگر مشکل داشتم، ما با هم بودیم برای همین من میتونستم باهاش صحبت کنم.

یه روز اون به من زنگ زد و درباره ی پروژه ی “وکیل بی قانون” با من صحبت کرد.

گفت :«میخوام باهات رو راست باشم وقتی میخواستم اولین پیشنهاد رو بدم همه ی همکار هام گفتن که لی جونگی بهترین گزینه برای نقش بونگ سانگ پیل هستش اما من گفتم نمی خوام بهت پیشنهاد بدم.» ازش پرسیدم چرا اون که فشار زیادی روش بود گفت:«ما با سریال زمان بین گرگ و میش موفقیت زیادی بدست اوردیم من فکر کردم اگه این پروژه خوب از اب درنیاد برای هیچ کدوممون خوب نیست.»

کارگردان فشار زیادی رو تحمل میکرد چون “زمان بین گرگ و میش”یه سریال خوش ساخت  هستش و محبوبیت بین المللی زیادی داره و من باهاش موافق بودم برای همین به هم گفتیم که باید بیشتر فکر کنیم و راهمون جدا شد.

خیلی زود من یه تماس دیگه از کارگردان دریافت کردم که گفت:«یه معامله برات دارم  من این سریال رو انقدر خوب درست می کنم که تو حداقل ده سال دیگه بتونی توی این حرفه باقی بمونی. فکر میکنم این حداقل کاریه که میتونم انجام بدم تا اوقاتمون رو با ارزش کنم.»

وقتی این رو ازش شنیدم واقعا خوشحال شدم .

من به اندازه ی کافی اون رو میشناسم که حس قوی مسئولیت پذیریش رو بفهمم. من فکر کردم که قطعا چیزی هست که من بتونم از کار کردن با اون سر این پروژه یاد بگیرم صرف نظر از اینکه موفق بشه یا نه برای همین من فورا قبول کردم که باهاش کار کنم.

-همکاری دوباره با این کارگردان چطوره ؟

+ اون به با جذبه بودن و داشتن اعتماد به نفس زیاد معروف بود ،و الانم هنوز همونطوره .من عاشق سبک کارگردانی منحصر به فردشم که پرصلابت و پایداره .نه،شاید “اینکه عاشقش هستم” هم نه لزوما،اما فکر میکنم این سبک کارگردانی برای فیلمبرداری فیلم و سریال ،لازم و ضروریه.در این برهه از کارم ،فکر کردم که کار کردن با ایشون ،میتونه در از بین بردن عادات بدم و کنترل اخلاقهای همیشگیم ،بهم کمک کنه.گمان میکنم که برای این دلیل ما در این نقطه اتصال خاص به هم پیوستیم.این مهمه که یک کارگردان با پیش بردن نظریات و افکار خودش پیش بره و ازش نتایجی هم بگیره ،به جای اینکه کاری رو بکنه که شرکاش میگن .به خاطر همین هست که من به کارگردان کیم جین مین اعتماد دارم .او همیشه کاملا آماده و پرانرژی به محل فیلمبرداری سریال میاد.

-اما وقتی صحبت از پرانرژی بودنه ،لی جونگی تو این زمینه بهترین نیست؟

+ درسته،همه عوامل و کارکنانم من رو دیوونه صدا میکنن

-حتی هم بازیت سو یه جی به خاطر اینکه به شدت پرانرژی هستی،کُلی ازت تعریف و تمجید کرده و ستایشت کرده.

+ من جینسینگ قرمز میخورم.(میخنده) بذارین بهتون یکم جینسینگ قرمز بدم … جدا ،ولی ،فقط به اینکه چی بخوریم و چی نخوریم ،ربطی نداره .یک روز دیگه،وقتی داشتم با خواهرم مینوشیدم ،اون ازم پرسید که چه چیزی منو برای رفتن به ست فیلمبرداری سریال به هیجان میاره.من فکر کردم،در گذشته،وقتی چنین سوالهایی ازم پرسیده میشد ،دلم میخواست یه جوابی بدم که منو باحال نشون بده .مثل اینکه “بازیگرا باید … ” اما گمان میکنم من اخیرا بچه گونه تر شدم (از لحاظ انرژی) ،پس [وقتی ازم همچین سوالاتی پرسیده شه] من فقط میگم،”چون در تلویزیون باحال به نظر میام”.منظورم اینه ،چنین فرد شاد و خوشحالی هستم که توسط کارکنانم که سخت کار میکنن تا از من فردی بسازن که جذاب به نظر میاد ،مراقبت میشم.

-بالاخره دارید در همون مدل نقشی که همیشه دوست داشتید بازی کنید ،بازی میکنید .و همینطور یکم رمنس هم داره ‌.

+این همون چیزیه که منو به هیجان میاره و منتظرش بودم (بازی در این نقش).اگرچه ،من هنوزم دوست دارم در محصولاتی با داستانهای عشق خالص و مطلق و رمنس بالغ و کامل ،بازی کنم .دلم میخواد وقتی هنوزم نسبتا جوونم،یکیشو بازی کنم.اما وقتی همچین چیزی میگم،کارگردان اکشن و هنرهای رزمی ای که ۱۰ ساله میشناسمش ،میگه «داری چی میگی؟ تو باید تا وقتی بدنت رو فرمه ،کارای اکشن بیشتری انجان بدی. زمانت هدر میره (اگر کارای اکشن بیشتری نکنی) .تو میتونی وقتی بالغتر شدی و حسابی مرد شدی،کارای رمانتیک بازی کنی.» وقتی ازش پرسیدم چقدر دیگه باید بالغ شم و همین الانشم بالغم و ۳۷ سالمه ،اون گفت «نه،هنوز به اندازه کافی باتجربه به نظر نمیای .تو هنوزم مثل شازده کوچولو به نظر میرسی.»در فیلمبرداری سریال هم سو یه جی به من گفت که من واقعا معصوم و ساده به نظر میام ،مثل شازده کوچولو.وقتی من گفتم «نه ،من باطن بد و شروری دارم» یه جی گفت ،«نه،من استعداد خوندن(شناختن) آدما رو دارم ،و فکر میکنم تو واقعا آدم معصوم و ساده ای هستی.» بعدش منم گفتم «خب این یه توهینه یا یه تعریف ؟» (میخنده)

-به غیر از سو یه جی، شما با بازیگران باتجربه ای مثل لی های یونگ و چوی مین سو هم بازی هستید .

+دیگه کجا میتونستم با هر دوی این بازیگرا در یک دراما کار کنم؟ اخیرا ،سکانسی که من و چوی مین سو سونبه اولین حضورمون در سریال در کنار همو داشتیم ،ضبط کردیم‌.احساس عالی ای بود که به نظر میومد همه چیز داشت به واقعیت می پیوست ،و همینطور اون راضی به نظر میرسید.قبل از فیلمبرداری این سکانس،احساس فشار و استرس زیادی میکردم .یه روز دیگه،من با اینکه سکانسی برای فیلمبرداری نداشتم ،به محل فیلمبرداری رفتم تا فقط کار چوی مین سو سونبه رو ببینم و بهش سلامی بکنم .وقتی گفتم ،«این روزا شما در همه خوابها و رویاهای من حضور دارید.»اون در جواب گفت «نگران نباش.من قراره در کنارت بازی کنم و اونطوری که تو موافقی ،هدایتت رو دنبال کنم (از اونجایی که لی جونگی نقش اصلیه).»اون سعی میکنه کارایی بکنه که به بهتر شدن بازی من کمک میکنه و منم تو یاد گرفتن این چیزا خیلی خوبم ،پس این فرآیند کاملا تبادلی که مثل یک بازی پینگ پونگه (تنیس روی میز) که او توپ رو میزنه و من پرتاب میکنم ،خیلی هیجان انگیز و انرژی بخشه

-الان چیزی هست که زندگیت رو به عنوان بازیگر لی جونگی ،سخت کنه؟

+من الان روی به تصویر کشیدن نقشم به بهترین حالت ممکن ،تمرکز کردم ،اما فکر نمیکنم این کار خیلی سخت باشه.به عنوان یک فردی به اسم لی جونگی،من از زندگیم راضیم و لذت میبرم .برای اولین بار در زندگیم ،من یه سرگرمی دارم.من کاملا غرق جوجیتسو شدم ،طوریکه وقتی وارد باشگاه میشم ،دیگه دلم نمیخواد ازش خارج شم.تا جاییکه چالشها هستن ،منم یکی دارم — چالش من اینه که ،دیگه اتاقی برای نگه داشتن هدایایی که طرفدارا بهم میدن ،ندارم . (میخنده) من هنوزم دارم کادوهامو باز میکنم ،اما… این یه چالش شاد و خوشحال کننده است .

مطلب پیشنهادی

Leejoongi appear on his co star wedding

حضور جونگی در مراسم عروسی بازیگر نقش دالسه در شمشیر ارامون

HongKong photobook 2024

عکس هایی از فتوبوک هنگ کنگ ۳۰ عکس/۵مگابایت

Star Magazine 2024

عکس های جونگی برای مجله ی استار عکس های بیشتر ادامه

2 دیدگاه

  1. سلام خسته نباشید ممنون به خاطر ترجمه ی این مصاحبه بالاخره رمنس داره یا نه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *