Cosmapolitan magazin persian translation

ترجمه فارسی مصاحبه مجله ی Cosmopolitan پارت های مربوط به جونگیwp-monalisa icon

IMG_20160720_191558

لی جونگی که نقش شاهزاده چهارم شاه تائجو, وانگ سو رو بازی می کنه و قبل از اینکه شاه گوانگ جونگ بشه در این سریال ماجراهای رمانتیکی رو تجربه می کنه در ادامه صحبت های ایو درباره کارگردان و سریال گفت: منم همین طور(انتظاراتم از کارگردان کیم گو تائه بسیار بالاست و از نظرم رمان چینی که سریال از روی ان ساخته شده بسیار جالبه), تم سفر در زمان و اتفاقات رمانتیک داخل قصر جالبه. رمانس در فضای شاه وانگ گئون(شاه تائجو) همراه با اضطراب و سختی, رفاقت و عشق خانوادگی بین شاهزاده ها است. هم چنین هیچ مغایرتی با اینده و تاریخ وجود نداره.
IMG_20160720_191559
در این درام بازیگرها نه تنها شخصیت همدیگه رو شناختن بلکه تونستن از توانایی های خودشون هم اگاهی پیدا کنن, هونگ جونگ هیون گفت: “در جایگاه من و نقشم به عنوان این کاراکتر اسب سواری و صحنه های اکشن رو یاد گرفتم. جونگی هیونگ هیچ کدوم ازین اموزش ها رو نیاز نداره چون تو همشون استاده” و لی جونگی با خوشحالی پاسخ داد:”فکر می کنم در سطحی ادمی هستم که در اون زمان زندگی می کنه. ها ها اوه و من فکر می کنم جی سو هم در صحنه های اکشن با استعداده نه؟”
جی سو درباره جونگی گفت:”هیونگ(جونگی) خییییلی(دقیقا به همین حالت!) توی رقص خوبه.” و مهارت های لی جونگی رو تحسین کرد. هونگ جونگ هیون گفت:” وقتی من منتظر بودم تا فیلم برداریش تموم بشه ویدیو های خوندن و رقصیدنشو دیدم. من با استفاده از گوشی ویدیو ها رو دیدم و سعی کردم حرکت هاشو تقلید کنم. تمام چیزی که احساس کردم این بود: اوه خدای من, این ادم واقعا دنسر خوبیه” او در حالی که از جونگی می خواست تا با بکهیون برقصه ادامه داد:” رقص های ام وی مونستر اکسو رو تمرین کن “

مطلب پیشنهادی

Again my life BTS-16

دانلود اخرین پشت صحنه ی زندگی دوباره ی من زیرنویس فارسی اضافه شد. 720p/129Mb 360p/67Mb …

Again my life BTS-15

پشت صحنه ی زندگی دوباره ی من 720p/121Mb 360p/63Mb

stills of Lee Joon-gi as Kim Hee-woo in Again My Life19

عکس های جدید جونگی در زندگی دوباره ی من ادامه…

8 دیدگاه

  1. مرسی زهرا جون، بعدن بقیه اش رو هم بذار برامون

    • بله دست زهرا جون درد نکنه سریع واسمون ترجمه کرد
      بقیه نداره پارتای جونگی همینه بقیه مال بازیگرای دیگست

  2. کلا ولش کنی واسه خودش می رقصه :Laughyy: :Laughyy:

  3. مانستر هم رقصیده؟کلیپش نیست؟ :new12: :new12:

  4. مگه شاهزاده چهارم ویئون هواخواهروبرادرنبودن؟پس چطورباهم ازدواج کردن؟یه نفرجوابموبده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *