Startling by Each Step: Ryo holds script reading session with Lee Joon Gi, IU, and more

IMG_۲۰۱۶۰۱۱۹_۱۱۲۸۱۷

سریال Startling by Each Step: Ryo که قرار است فیلم برداری آن به طور کامل پیش از پخش به اتمام برسد عکس هایی از جلسه فیلم نامه خوانی به نمایش گذاشت .

این عکس ها همراهی لی جونگی٬ آیو٬ هونگ جونگ هیون٬ کانگ هانئول٬ جی سو٬‌ نام جو هیوک٬ بکهیون و … را نشان می داد و کار تیمی٬ بازی و قیافه عالی ان ها رو به نمایش می گذاشت. کارگردان کیم کیوتائه گفت: «ما یه سریال سفر در زمان فوق العاده رو به بیننده ها نشون می دیم» وی ادامه داد«من امیدوارم همه اوقات فیلم برداری خوبی داشته باشن» و بر همراهی و همدلی بین اعضا تاکید کرد.

۱۴۵۳۱۰۷۰۰۱۰۳۴

لی جونگی نقش شاهزاده وانگ سو٬چهارمین پسر شاه تائجو گوریو و پادشاه آینده گوریو به نام گوانگ جونگ رو بازی خواهد کرد. او گفت:«بازیگران جوان انرژی فراوانی دارن و من احتمالا چیزهای زیادی از اون ها در حین فیلم برداری یاد خواهم گرفت. من نهایت تلاشم رو می کنم تا بهترین ها رو به همراه بازیگرهای پیشکسوت و جوان به نمایش بگذارم.»

وی ادامه داد:«بازی کردن در نقش شاه چیزیه که من همیشه در سریال ها به دنبالش بودم برای همین هر چی در توانم باشه رو دریغ نمی کنم» لی جونگی احساسات عالی رو در هنگام خوندن نمایشنامه نشون داد و باعث شد همه مشتاق دیدنش تو این سریال باشن.

۷۲۸۲۵-۳۸۸۳۲۸

ایو نقش یک دختر از قرن بیستم به نام هه سو رو بازی می کنه که به زمان گوریو سفر خواهد کرد. او گفت:«من نهایت تلاشم رو می کنم تا جنبه های مختلف هه سو رو به خوبی به نمایش بذارم: پرتلاش٬ بدطینت٬‌ مهربان و …» و خط های مربوط به خودش رو با حرکات دست و نگاه های خیره اجرا کرد و به نظر می رسید که در حال تماشای خود سریال هستیم.

بازیگرانی که به نام «گل پسرهای شاهزاده» نامیده شدن هم به خوبی و زیبایی نقش هاشون رو به نمایش گذاشتن.

۷۲۸۲۵-۳۸۸۳۴۴

کیم سونگ کیون هنگام خوندن فیلم نامه صداشو عوض می کرد و باعث خنده همه می شد. او در جایی با صدای بی روح گفت:«نمی دونم چرا من شاهزاده نشدم؟!» که باعث خنده همه شد. کارگردان کیوتائه در حالی که یادداشت برداری می کرد با دقت اجراها رو زیر نظر داشت.

ec

عکس دسته جمعی بازیگرها که با دستشون نشون داده بودن شاهزاده چندم هستن هم توجه زیادی رو جلب می کرد. کیم سان هو نقش شاهزاده اول٬ هونگ جونگ هیون سوم٬ لی جونگی چهارم٬ کانگ هانئول هشتم٬ یون سان وو نهم٬ بکهیون دهم٬ نام جو هیوک سیزدهم و جی سو چهاردهم را بازی خواهند کرد.

گفته شده سونگ دونگ ایل و جو مین کی و بقیه که به علت پر بودن زمانبندی٬ نتونستن در این جلسه شرکت کنن بعدا به تیم بازیگری ملحق خواهد شد.

تیم سازنده گفتند:«همه علاوه بر اینکه بازی خیلی خوبی رو نشون می دن کاملا در نقششون فرو رفتن و امیدواریم یه سریال جالب و زیبا تحویل بیننده ها بدیم و از همه می خوایم که ما رو حمایت کنن.»

مطلب پیشنهادی

اپدیت یه رستوران که جونگی به اونجا رفته بود و بهشون امضا داده🖋 به Majangdong …

LeeJoonGi in Ji Chan exhibition

حضور جونگی در نمایشگاه جی چان، همبازیش در زندگی دوباره ی من پیام جونگی با …

LeeJoonGi in IU’s concert 100324

حضور جونگی در کنسرت ایو دانلود کلیپ های حضور جونگی

10 دیدگاه

  1. ای بابا حالا چرا انقد کارگردان دلمونو میسوزونه …خودمون دیدیم چه جیگرایی توش بازی میکنن مخصوصا جونکی….ولی قبول دارید این یعنی شکنجه کردن ….حالا اوه ههه‍هههههه کو تا شهریور اخه . :girl-cry: :girl-cry: :girl-cry:

  2. من همیشه باید تشکرمو ازتون میکردم اولش . شرمنده این سری از دست این کره ای یادم رفت….مرسی زهرا جون به خاطر خبرای جدید و ترجمه هاش و خسته نباشی عزیزم. :kissy: :kissy: :kissy:

  3. ممنون بابت سایت خوبتون. من عاشق لی جونکی ام. امیدوارم این سریال هم مثل دانشمند شبگرد عالی باشه

  4. چه خوش تیپ رفته بود ماشالا روز به روز هم خوش تیپ تر میشه

  5. ایشالا که سریالش موفق باشه :hat:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *