Lee Jun Ki in Talks to Play 4th Prince in K-drama Adaptation of Bu Bu Jing Xin

lee-joon-gi

لی جونگی در حال صحبت برای بازی در سریال عاشقان ماه

بر اساس آخرین خبرها لی جونگی در حال صحبت برای بازی در سریال عاشقان ماه است. آژانس لی جونگی نامواکتورز تایید کرد که این بازیگر پیشنهاد بازی در سریال عاشقان ماه را دریافت کرده و این سریال یکی از پیشنهادهایی است که وی نظر مثبت به آن دارد. البته هنوز جزئیات زیادی وجود دارد که باید درباره آن صحبت شود.

سریال عاشقان ماه از روی سریال چینی Bu Bu Jing Xin، سریالی بسیار محبوب تولید سال ۲۰۱۱ ساخته خواهد شد.

۸۳۲۸۲_۱۳۱۵۷۲۶۴۲۲k594

سریال Bu Bu Jing Xin درباره زنی است که بر حسب اتفاقی از زمان آینده به گذشته سفر می کند و خود را در بدن دختری به نام روکسی، دختر یکی از ژنرال های آن زمان در عهد پادشاه کانگ زی می یابد. او در ابتدا سعی می کند تا به اینده برگردد ولی به زودی با محیط آن زمان هماهنگ می شود. روکسی سپس با برخی از پسران پادشاه کانگ زی مانند پسر چهارم، پسر سیزدهم و پسر دهم آشنا می شود. پسر هشتم، یین سی، عاشق او می شود ولی روکسی که به علت اطلاع از تاریخ می داند سرانجام این مرد مرگ در زندان است، او را رد می کند و برای خلاصی از او شرط می کند تنها در صورتی با او ازدواج می کند که پادشاه شود.

پس از معاشرت های روکسی با پسر چهارم، یین زن، او سرانجام عاشق او می شود. ولی یین زن شخصیتی سرد و خشک، جدی، جاه طلب و ثابت قدم دارد که مرز بین عشق و تنفر در آن کاملا مشخص شده است. از طرف دیگر یین سی برای رسیدن به تخت پادشاهی و ازدواج با روکسی توطئه ای بر ضد یین زن می چیند و او را متهم به شورش علیه ولیعهد می کند ولی پسر سیزدهم پادشاه تقصیر را به گردن می گیرد که منجر به بازداشت خانگی او می شود.

nickywu(3)3_0

پس از مرگ پادشاه کانگ زی و کشمکش فراوان سرانجام یین زن به تخت شاهی می نشیند. وی برادر خود، پسر سیزدهم پادشاه سابق را از زندان آزاد می کند و با روکسی ازدواج می کند. خوشحالی روکسی اما با پارانویا و ظلم یین زن نسبت به یین سی و طرفدارانش به کابوسی بدل می گردد. وی همیشه در جنگ قدرت یین زن و یین سی گرفتار است.

۰۳۰۱۷_۰۰۶_vgyoyxbn

همسر یین سی به او می گوید که این جنگ به خاطر حرف او به یین سی درباره پادشاهی آغاز شده است و این واقعیت شوک بزرگی به روکسی وارد می کند که باعث از دست دادن بچه در شکمش می شود و دیگر تا آخر عمر قادر به بچه دار شدن نبود. یین زن، یین سی و همسرش را در این امر مقصر می بیند و باعث طلاق آن دو می شود. سرانجام یین زن از عشق یین سی به روکسی مطلع می شود و این اطلاع منجر به سردی او نسبت به روکسی و بی اعتنایی به او می شود. روکسی برای فرار از فشار روحی داخل قصر به کمک یکی دیگر از برادران پادشاه از سرزمین ممنوعه فرار می کند…

 از آن جا که داستان چینی باید به داستانی کره تغییر کند و زمان اتفاق افتادن داستان دوران پادشاهی است، زمان گوریو برای این سریال مشخص شده است. اگر لی جونگی این نقش را قبول کند وی نقش پسر چهارم  شاه تائجو با نام وانگ سو یا پادشاه گوانگ جونگ (چهارمین پادشاه گوریو) را بازی خواهد کرد. وی در تاریخ شخصیتی قانون مدار و خشک معرفی شده است که فضای سیاسی رعب آوری در دوران پادشاهی اش برقرار کرد. جانگ هیوک در سریال بدرخش و دیوانه شو نقش این پادشاه را بازی کرده بود.

این سریال در ابتدای سال میلادی آینده و با بودجه ۱۵ میلیون وون و با کارگردانی کیم کو تائه که سریال های آیریس، عشقی برای کشتن، وزش باد زمستانی و مشکلی نیست این عشقه را در کارنامه خود دارد در یونیورسال استودیو فیلم برداری خواهد شد.

مطلب پیشنهادی

LeeJoonGi in IU’s concert 100324

حضور جونگی در کنسرت ایو دانلود کلیپ های حضور جونگی

Leejoongi appear on his co star wedding

حضور جونگی در مراسم عروسی بازیگر نقش دالسه در شمشیر ارامون

from the Moon Lovers script book (writer’s edition) — Lee Joon-gi and a part of his interview

بخشی از مصاحبه ی جونگی در کتاب فیلمنامه ی عاشقان ماه🌙 چی باعث شد که …

13 دیدگاه

 1. :clyy: :clyy: :clyy: :new10: :new10: :new10: اخ جونمی جون سریال جدید .

 2. :yahoo: :yahoo: :negative: :negative: :cryy:

 3. خیلی خوشحالم ولی چرا الان اخه چرا مگه این تابستونا بازی نمی کرد :-(

  • الان که نمی خواد بازی کنه هنوزم تایید نشده تا تایید بشه و کاراشون انجام بشه احتمالا تابستون شده :new9:

 4. جدی در نقش یه ادم خون خواره ایا ؟؟
  به روحیه لطیفش نمیاد :Laughyy:

 5. واقعا عالیه که زود یه فیلمنامه انتخاب کرد
  ولی چرا بازم تاریخی کارای تاریخی سنگینه و فک کنم همه طبق روال جونکی متتظر یه سریال مدر بودن اونم تابستون نه الان
  فک کنم داره طرز کارشو تغییر میده :motfacr:

 6. امیدوارم که یکم فیلمنامه تغییر بدن اخه بهش نمیاد برادرشو بکشه ;-)

 7. خدا رو شکر .. نمیتونستم تا سال۲۰۱۷ صبرکنم :clyy:
  کاش یک فیلم کمدی انتخاب میکرد… :new19:
  باز هم نقش جدی و سرد و خشن :new20:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *