‘Gunman in Joseon’ tops China’s QQ video charts

47071-258497


سریال در حال پخش چهارشنبه-پنج شنبه های شبکه کی بی اس2، “تیرانداز چوسان”، در وب سایت چینی تِنسِنت کیوکیو هم در حال پخش می باشد و محبوبیت زیادی بین بینندگان آن کشور، به دست آورده است.


این سریال در جدولهای ویدئوی روزانه، هفتگی و ماهانه ی سایت کیوکیو، پربیننده ترین سریال شده است. از زمان پخش قسمت یازدهم این سریال در روز سی اُم جولای، “تیرانداز چوسان” به مدت 5 هفته ی متوالی، در صدر جدولهای روزانه و هفتگی این سایت باقی مانده و این مدرکی ست برای اثبات محبوبیت بسیار زیاد این سریال در میان ببیندگان چینی.

“تیرانداز چوسان” در حدود 7 تا 8 میلیون بار در روز دیده شده و در صدر جدول ماهانه نیز قرار دارد. در میان ویدئوهای این سایت که توسط بازدید کنندگان دیده میشوند، “تیرانداز چوسان” تنها سریالی ست که هم اکنون در حال پخش است.

گفته میشود که بازیگر لی جونکی، کلید موفقیت این سریال در کشور چین است. این بازیگر در سال 2005 به جمع بازیگران هالیو(منظور بازیگری که در خارج کشور هم طرفداران زیادی داره) پیوست و در حال حاضر حساب کاربری ویبوی وی 14 میلیون دنبال کننده دارد. علاوه براین، طرفداران چینی زیادی دائما برای دیدن لی جونکی به محل فیلمبرداری “تیرانداز چوسان” می روند.

لی جونکی نه تنها با به نمایش گذاشتن یکسری حرکات اکشن که باعث شناخته شدن وی (بین بینندگان) میشود، بلکه با بازی بی نظیر سکانسهای احساسی، موفق شده توجه و اشتیاق و همینطور حمایت طرفداران چینی را به خود جلب کند.

کمپانی این بازیگر در اینباره گفته: “با اینکه پایان سریال نزدیک است، اشتیاق طرفداران چینی، مانند همیشه، بسیار زیاد است. لی جونکی با خواندن نامه هایی که هواداران چینی برای وی میفرستند و نظراتشان را در مورد بازی اش بیان میکنند، قدرت زیادی دریافت میکند. ما تا آخرین لحظه، همه تلاش مان را میکنیم و با به نمایش گذاشتن اجراهای فوق العاده، لطف همه طرفداران را جبران خواهیم کرد.”

http://www.leejoongi-fans.com/?p=40207

مطلب پیشنهادی

LeeJoonGi in IU’s concert 100324

حضور جونگی در کنسرت ایو دانلود کلیپ های حضور جونگی

Leejoongi appear on his co star wedding

حضور جونگی در مراسم عروسی بازیگر نقش دالسه در شمشیر ارامون

from the Moon Lovers script book (writer’s edition) — Lee Joon-gi and a part of his interview

بخشی از مصاحبه ی جونگی در کتاب فیلمنامه ی عاشقان ماه🌙 چی باعث شد که …

یک دیدگاه

  1. لتلتلت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *