هان جی مین در سریال “چشمان فرشته” بر کوری، غلبه میکند

hanjimin_110 اووه، پس هان جی مین (بازیگر پادام پادام و شاهزاده اتاق زیر شیروونی) بازیگریه که نقش اصلی زن سریال جدید یعنی “چشمان فرشته” بهش پیشنهاد شده و با اینکه هنوز (بازی در این سریالو) قبول نکرده، اما بین افرادی که واقعا خوشحال میشم نقش مقابل لی جونکی رو بازی کنن، مقاوم اولو داره. (جونکی هم هنوز پیشنهادو قبول نکرده اما گزارشات خبری(خبرگزاری ها)، تمایل شدیدی دارن که اینجوری بشه)

(من کلا با اون دو بازیگر زن دیگه ای که گفته شده شاید این نقشو داشته باشن یعنی هان یه سئول و کیم هانول، مشکلی ندارم اما وقتی اسم هان گااین و احتمال حضورش در این سریال یهو به میون اومد (که همون موقع رد شد) آه و ناله ام دراومد آخه واقعا دلم میخواد لی جونکی با یه بازیگر که هم سطح خودشه، هم بازی بشه و اون… اینجوری نیست. بین این اسامی، هان جی مین خیلی بهتره و به نظرم کار بسیار خوبی با جونکی ارائه خواهد داد.)

خب “چشمان فرشته” یه سریال آخر هفته ست که به هم رسیدن دوباره زوجی رو نشون میده که عشق اول همدیگه بودن و اواخر سالهای نوجوانی شون به طرز دردناکی از هم جدا شدن. بعد از 12 سال دوباره به هم میرسن و تازه ماجرای سریال شروع میشه. داستانش یکم ناقص به نظر میرسه، اینطور نیست؟ به همین دلیل خوشحالم که یه نکته عالی و جذاب به داستان اضافه کنم، شخصیت هان جی مین (اگه این نقشو قبول کنه) یه دختر کوره و بعد از اینکه بهش چشم اهدا میشه، میتونه ببینه و در بزرگسالیش عضو گروه امداده یعنی درست مثل اسم سریال، اون یه فرشته نجاته که چشم داره! چرا منِ احمق همیشه فک میکنم اسم سریالا باید با داستانشون بیشترین مطابقتو از لحاظ لفظی داشته باشه؟ !
اول: اوووه. پس یعنی وقتی این دو عاشق دوباره بهم برسن، دختر سریال حتی پسر رو نمیشناسه؟ آخه اون (دختر) اصلا نمیدونه عشق اولش چه شکلیه. با اینحال مرد سریال، اونو به خاطر میاره و به همین دلیل، احساسات بسیار خوشایندی همراه با نگرانی و بیم داره (بله عصبی هم هست اما فراموش نکنید که احساس خوشایندی هم داره)
دوم: نمیتونیم درباره یه سریال کره ای که در مورد اهدای چشمه – مخصوصا اگه یکی از بازیگراش لی جونکی باشه – حرف بزنیم و به 3 تا موزیک ویدئوی افسانه یی که جونکی در اوایل حرفه بازیگریش در اونا حضور داشت، اشاره نکنیم آخه اونا هم در مورد موضوع اهدای چشم بودن. منظور این موزیک ویدئوهاست
(Lee Soo-young’s “Grace” series of music videos)
اما بحث در مورد داستان های کره ای عاشقانه ای که با اهدای چشم همراه هستن، بدون اشاره به موزیک ویدئوی گروه کیس به نام “به خاطر اینکه من یه زنم” و با بازی شین هیون جون، کامل نمیشه. (دو سال بعد از اینکه اون در سریال فوق العاده هیجان انگیز “نردبانی به بهشت” چشماشو به چویی جی وون اهدا کرد)
برای من همه اون چیزی که “چشمان فرشته” نیاز داره اینه که کاراکتر لی جونکی علاوه بر اینکه عشق اول شخصیت زن داستانه، اهدا کننده چشم به اون هم باشه… راستش نمیدونم اونوقت چیکار میکنم؟ بی اختیار میزنم زیر خنده؟ یا از عصبانیت و خشم، چشمای خودمو از کاسه درمیارم؟ یا به ذرت بو داده ام چنگ میزنم و رو مبل لم میدم و واسه دوری از وحشت و نگرانی، خوراکی کَره ای مو با ولع میخورم؟ بله بله بازم کَره لطفا!
چشمان فرشته در ماه مارس و بعد از سریال زنی که سه بار ازدواج کرد، پخش میشه که امیدوارم همراه با حضور هان جی مین و لی جونکی باشه… هرچند اونجوری وحشتناک میشه آخه نمیخوام هیچ کدوم شونو در حالیکه اشیاء رو با عصای سفید ده فوتی لمس میکنن، ببینم. فکر میکنم این سریال با کارگردانی کارگردان “این کریسمس برف میبارد” (دمدمی و حساس) و نویسندگی نویسنده “خواستگاری عاشقانه” (اممم) و “پسران فراتر از گل” (اوه نه) هم میتونه خوب باشه و هم بد.

English_ Persian Translation by Asma

منبع

مطلب پیشنهادی

Moon lovers Scarlett heart:Ryo-Script book Writer’s Ver

انتشار کتاب فیلمنامه ی عاشقان ماه پس از هفت سال، شامل حذفیات سریال ترجمه ی …

پخش وکیل بی قانون از شبکه ی تهران

تیزر وکیل بی قانون از شبکه ی تهران

New year massage 2024

کلیپ تبریک سال نوی میلادی به طرفدارهای ژاپنی با زیرنویس چسبیده

4 دیدگاه

  1. خیلی خوبه خوشحالم . جونکی که عشقه . این دختره رو هم خیلی دوست دارم :-)

  2. داستان سریال جالبه هان : جی مین برای این نقش مناسبه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *