خانه / Drama / Criminal Minds / Criminal Minds’ The Sweet Lee Jun Ki Who Can Steal Women’s Heart‘

Criminal Minds’ The Sweet Lee Jun Ki Who Can Steal Women’s Heart‘

لی جونگی مثل یه مرد دلنشین در فیلمبرداری سریال

بازیگر لی جونگی به عنوان یک عامل تمام وقت به نام کی هیون جون در سریال شبکه ی تی وی ان ، ذهن های جنایتکار” یک رفتار مراقبتی نشان داد که قلب بیننده های زن را با عکس های منتشر شده اب می کند.

در حال حاضر لی جونگی در نقش کیم هیون جون  روح و بدن خودش رو به عنوان یه شخصیت احساساتی و پرشور به سریال ” ذهن های جنایتکار ” اختصاص داده است. اون به خوبی یه شخصیت پر از احساس برای گشترش عدالت رو نشون میده که باعث خیره کنندگی اون شده.

در عکس های منتشر شده لی جونگی با دقت از همه مراقبت می کنه بطوری که میتونه قلب هر کسی که اون رو می بینه رو ذوب کنه. لی جونگی لبخند بزرگش رو به بازیگر خردسال در حین بازی نشون داد در حالی که به دوربین نگاه میکرد و باعث می شد هرکسی که داره اون صحنه رو می بینه لبخند بزنه.

کارکنان سریال می گویند” لی جونگی هیچ وقت از انرژی خالی نمیشه حتی در شرایط سخت که باید صحنه های اکشن و احساسی رو توی هوای گرم فیلمبرداری کنه. درواقع اون کارکنانی که باهاش کار می کنن رو تشویق می کنه. من هم تحت تاثیرم طرز مراقبت جونگی از بازیگرای کودک در صحنه ی فیلمبرداری قرار گرفتم.” از شخصیت گرم لی جونگی تمجید می کنه.

همچنین ببینید

LeeJoonGi nominated for Baeksang Awards

لی جونگی و گل‌اهریمنی کاندید ۵۷امین جشنواره ی بکسانگ شدند. گل اهریمنی کاندید بهترین سریال …

JG Schedual

برنامه ی کاری جونگی: ۱۷ آپریل (روز تولد جونگی): حضور در برنامه ی Naver Now …

LeeJoonGi in Actor is present

حضور جونگی در کمپین ۲۰۰ بازیگر کره ای برای تبلیغات بین المللی سینمای کره ی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *