خانه / Drama / Criminal Minds / Criminal Minds

Criminal Minds

۱۹۵۳۳۹۷۳_۶۵۵۵۲۸۴۴۴۶۵۰۸۵۲_۳۳۴۸۳۲۴۰۲۵۴۱۸۹۰۷۶۴۸_n

لی جونگی بازیگر کره ای٬ داره تقریبا بزرگترین برنامه ای که تا حالا در اون شرکت داشته رو در کمتر از یک ماه آغاز میکنه. اون داره نقش یک مامور رو در سریال کره ای ذهنهای جنایتکار بازی میکنه. این برنامه بازسازی نمایشنامه شبکهCBS ‌‌آمریکاست. :h18: 

لی جونگی مامور ویژهNCI  هیون جون رو به تصویر میکشه .اون گفت این بهترین کاراکتری هست که تا حالا بازی کرده و او در زمان فیلمبرداری سریال خیلی لذت برده. اون در مجله ماری کلر گفت:”در مقایسه با دیگر کاراکترهایی که تا حالا در پروژه های بسیاری به تصویر کشیدم؛ کاراکتر آخرم هیون جون کسی هستش که من میتونم آزادانه به عنوان یک زندگی بیانش کنم؛ یک موجود زنده. من به خاطر سریال در زمان فیلمبرداری اوقات خیلی خوبی داشتم. مثل همیشه ٬می خواستم با پذیرفتن یک نقش پویا مردم رو شگفت زده کنم”.

لی جونگی عکسهاش به عنوان مامور NCI در سریال ذهنهای جنایتکار را به اشتراک گذاشت.

“لی”در اینستاگرامش تعدادی از عکسهای خود را به عنوان مامور ویژه هیون جون در بازسازی کره ای به اشتراک گذاشت. در یک عکس٬ او در حالی که برای یک نبرد کامل لباس پوشده با یک کلاه EOD اسلحه اش رو سمت کسی هدف گرفته.

در عکس دیگر٬ او با کلاهخودی با دوربین مخصوص شب دیده میشود. بیشتر عکسها لی را به طریقی ویران شده نمایش میدهد.

رونوشت کره ای ذهنهای جنایتکار بازگشت لی جونگی به سریالهای مدرن را نشان میدهد. در سه سال گذشته٬ او در سه سریال تاریخی درخشید. او در سریالهای کره ای تفنگدار چوسان در سال ٬۲۰۱۴محقق شبگرد سال۲۰۱۵ و قلب سرخ یا عاشقان ماه در ۲۰۱۶ ظاهر شد.

بازیگران سریال کره ای ذهنهای جنایتکار

لی جونگی در یکی از بلندترین سریالهای درحال پخش جنایی آمریکایی همراه با ستاره های بزرگ دیگر کره ای درخشید. بازیگر کهنه کار سون هیون جون(سه روز)همراه با مون چائه وون(خداحافظ آقای سیاه) به بازیگران پیوستند.هر دوی اون ها نقشهای اصلی رو بازی میکنند.

قبل از امسال٬ شخصیت اصلی زن در سریال کره ای آینده ابتدا به کیم آ جون بازیگر زیبای۲۰۰ پوندی پیشنهاد داده شده بود. او به هرحال این نقش رو رد کرد. بعد از اون این نقش به مون چائه ون پیشنهاد شد. همچنین یو سون(دو پسرعالی من) لی سون بین(۹گمشده) و گو یون(هیولا) به بازیگران پیوستن.

آنالیزورهای کره ای مثل همتایان آمریکاییشون به عنوان تیم٬ با همدیگر الگوهای رفتاری مظنونین به جرم رو برای حل کردن پرونده آنالیز می کنند. در سال ۲۰۱۶ ٬ جهان سرگرمی و سرگرمی تائه وون ابتدا اعلام کردند که به ساخت بازسازی سریال آمریکایی ذهنهای جنایتکار علاقه مند هستند. در نهایت سال گذشته٬ این کمپانی ( TVN )حق ساخت سریال رو به دست آورد.

اینک ورژن کره ای ذهنهای جنایت کار به لیست بازسازی های کره ای از برنامه های آمریکایی مانند همسر خوب و همراهی پیوست. هر دوی این برنامه ها سال گذشته درTVN پخش شدند. سریال کره ای ذهنهای مجرم ماه آینده پخش میشود .

همچنین ببینید

Chilsung cider CF/Namoo V-log

ولاگ نامواکترز از پشت صحنه ی عکسبرداری برای چیلسونگ سایدر + زیرنویس فارسی ۷۲۰p/105Mb ۳۶۰p/32Mb …

Naver Now-LeeJoonGi dream 210417

دانلود کامل برنامه ی حالا نیور در روز تولد جونگی + بخش های زیرنویس شده …

Lee Joon Gi DREAM-Voice messages from fans210417

کلیپ پیام های صوتی تبریک تولد جونگی طرفدار ها در برنامه ی حالا نیور + …

یک نظر

  1. بهترین کاراکتر!!! آدمو تشنه تر میکنه برا دیدنش?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *