BlackHole’s FM story Part3

پارت ۳ و ۴ میتینگ ژاپن جونگی

قسمت سوم

فن میتینگ ۲۰۱۶ جونگی- نوشته شده توسط بلک هول

۵-فن میتینگ ناگویا- شرط بندی بزرگ٬ اما باختن

من و دوستانم کاملا ترتیب اجرای آهنگ ها و اینکه الان کدوم اجرا میشه را میدونستیم. بنابراین ما خیلی عصبی شدیم وقتی زمان اجرای ” Sunday morning “رسید. ۵۰/۵۰ شانس وجود داشت. پس در باز شد. در طرف دیگر (کنجکاوی). اوپا از در طرف دیگر بیرون آمد…

من همیشه بزرگ شرط می بندم و می بازم. هر دفعه که من  سمت چپ می نشستم او از راست وارد میشد. این اتفاق برای ۵ میتینگ تکرار شد(من نمیدونم بخندم یا گریه کنم؟).

بگذارید بهتون بگم؛ قرعه کشی مخصوص سرویس ویژه برای طرفدارها همیشه با ابراز احساسات و انداختن بلیط ها در جعبه قرعه کشی شروع میشه. اما هرگز در تمام این ۵ فن میتینگ اوپا اونی که من انتخاب کردم رو بر نداشت. وقتی من مرطوب کننده دست رو انداختم؛ او عکس فوری با دوربین پولاروید رو برداشت. وقتی من بهترین سکانس رو انتخاب کردم؛ او بغل از پشت رو بیرون کشید. وقتی من بغل از پشت رو انداختم؛ او بهترین سکانس رو برداشت…

این ۵ باخت مستقیم من بود. بنابراین من تصمیم گرفتم در آینده یک آگهی برای این موضوع در ویبو بگذارم که هر کسی رای بده؛ تا شاید ایندفعه شانس بیارم.

۶-فن میتیگ ناگویا- تنها گل دنیا(یک آهنگ خیلی معروف ژاپنی)

این آهنگ یک اجرای خیلی خاص برای طرفدارهای ژاپنی بود که در حالت عادی اون رو همه خیلی خوب میشناسن. بنابراین بهترین پاسخگویی رو بدست آورد. در اصل اوپا از ما خواست حدس بزنیم این کدوم آهنگه و گیتاریست شروع کرد به اجرای متفاوتی از اصلش. پس حدس زدن سخت شد تا زمانی که حضار همگی با نتهای آهنگ همراهی کردند. اوپا واقعا کار خوبی کرد این آهنگ رو خوند. اوپا با آهنگ ترانه و این نسخه که انتخاب کرد آشناتر بود؛ اما او برای ادای کلمات هم خیلی خوب بود. چقدر تاثیر گذار برای یک اجرای زنده. در حقیقت٬ اجرای اوپا در این چندین فن میتینگ خیلی ثابت بود. او از نظر فیزیکی خیلی بهتر شده. مثل روزهای گذشته٬ دیگه از نفس نفس زدن طولانی خبری نیست.(اشاره به اجرایی در گذشته) همونطور که قبلا در ویبو توضیح دادم او به خوبی نقاشی کرد؛ اما قبل از اون٬ بعد از یک سری رقص  و آهنگ نتونست حرف بزنه. حالا زیاد نفس نفس هم نمیزنه و حتی میتونه کیپ آپ انجام بده(کیپ آپ حرکتی آکروباتیک است که در هنرهای رزمی هم مورد استفاده ‍است. در این حرکت شخص از حالت خوابیده بر پشت با کمک گرفتن از دستها و جمع کردن پاهای خود در شکم یکهو روی دوپای خود میجهد) و اجرای زنده اش هم خیلی استوارتر شده. قبلا در اجرای زنده بعضی آهنگ ها رو خوب میخوند و بعضی رو نه٬ ولی ایندفعه اجرای همشون قوی بود.

۷- فن میتینگ ناگویا- عکس های شیطنت آمیز

اوپا واقعا تلاش کرد و بازهم تلاش کرد تا پاسخ بیشتری از حضار دریافت کنه. در اواسط نمایش بالاخره یک MC (بخشی که تعدادی از طرفدارهای خوش شانس میتونن یک تجربه مشترک با اوپاشون داشته باشن)وجود داشت.( این اجتناب ناپذیر بود که او به یک نفر که ژاپنی بلد باشه برای کمک نیاز داشت) یومی(احتمالا مجری ژاپنی) برگشت؛ اما در حقیقت فقط برای لحظه ای کوتاه. طرفدارها  برای شرکت در بازی با اوپا بعد از قرعه کشی آماده شدند. این بار طرفدار کمی از سئول وجود داشت؛ فقط دوتا! اینبار صحبت درباره عکس های فوری پولاروید بود. از اولین طرفدار ژاپنی که بالا رفت پرسیدن با چه ژستی میخواد عکس بگیره؟ و او گفت یک چیز عادی. بنابراین اوپای بازیگوش ما شروع کرد به گرفتن ژستهایی که تعریفش از حالت عادی بود( انواع ژستهای عجیب با زاویه های عجیب و چهره های ناگویا…عادی؟)

برای طرفدار دوم٬ اوپا سعی کرد او را قانع کند که نزدیک شود تا با هم عکس نزدیک از چهره بگیرند. اما البته طرفدار عقب کشید(صورت کوچک تو برای عکس نزدیک چهره مناسبه؛ اما این برای مردم عادی قابل اجرا نیست). پس معلوم شد که سر اوپا در عکس بزرگ و طرفدار در عقب لاغر افتاده. بنابراین جونگی زیرک ما عکس رو بین انگشت شصت و اشاره اش گرفت؛ تا وانمود کنه سر طرفدار در عکس پهن شده. من انقدر خندیدم که چشم هام پر از اشک شد.

 

قسمت چهارم

فن میتینگ ۲۰۱۶ جونگی- نوشته شده توسط بلک هول

۸-  فن میتینگ ناگویا- چطور میشناسید؟

در سئول٬ جونگی چندین ترکیب رقص رو قبل ازT T وTurbo انجام داد. اما در ژاپن او ترکیب رقص های دیگه رو نگهداشت و یکراست رفت سراغ T T و Turbo. اوپا قبل از اینکه اجرا کنه گفت همه بر این عقیده بودند که او انجامش نمیده؛ چون برای اینکار آماده نیست. کل حضار اعتراض کردند؛ بخاطر اینکه همه برای اجراش هیجان زده شدند. اما البته که این یک دروغه. اوپا گفت تا ۹۰ سالگیش هم میخواد برقصه؛ اما میترسه که واکنش خوبی وجود نداشته باشه. او گفت این همش نقشه خودش هست؛ چون اون دو آهنگ رو پشت سر هم رقصید و پاسخگویی البته که عالی بود. اوپا گفت چقدر عجیب. اونها همگی رقص ها و آهنگ های کره ای هستند؛ چطور اونها رو میشناسید؟ او این رو با یک نیشخند شیطنت آمیز روی صورتش گفت و تکرار کرد؛ چطور میشناسید؟

اما البته تا حالا اینترنت از ویدیوهای اجراهای قبلی او منفجر شده. اما هر کسی میدونه بهتره که اون رو بهش بگه و البته که او حقیقت رو میدونه.

۹- فن میتینگ ناگویا- نگرانی

حقیقت رو گفت؛ اوپا واقعا نگران بود و نگرانیش رو ابراز کرد. او گفت فن میتینگ ناگویا اولین فن میتینگ در ژاپن هست و پاسخگویی ایده عال نیست. پس او نگران بود فن میتینگ در اوساکا ممکنه بدتر بشه (او این رو به عنوان شکایت یا یک خط تمرین نگفت( اینجا باید منظورش یک چیزی مثل متن سناریو از پیش تعریف شده باشه)؛ او واقعا نگران بود).

بنابراین حدس من این هست که بعد از فن میتینگ ناگویا٬ اوپا با افرادش به سختی کار کرده تا برنامه فن میتیگ ها رو تغییر بده و هورا٬ در اوساکا و یوکوهاما فن میتینگ ها ساختارشون خیلی متفاوت بود.

مطلب پیشنهادی

Spring again poster shooting-Behind the scenes

اپدیت نامواکترز با پشت صحنه ی عکسبرداری پوستر فن میتینگ بهار دوباره 720p/16Mb

LJG massage for Seoul fanmeeting, Spring again

اپدیت نامواکترز با پیام جونگی برای فن میتینگ پیش رو در سئول و خرید بلیط

JG massage for Splendor family day: Love Blossome

پیام جونگی درمورد فن میتینگ یوکوهامای ژاپن در ۱۴ ژوئن 2024 LEEJOONGI SPLENDOR Family Day: …

3 دیدگاه

  1. مرسی عزیز برای ترجمه ????????

  2. سلام میشه برنامه my ear’s candy2 رو برای دانلود بذارید
    لی جونگی و پارک مین یانگ!!! ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *