Lee Joon Gi VApp

Snapshot - 1

VApp یه برنامه موبایله که سلبریتی ها برای ارتباط با طرفداراشون استفاده می کنن. می تونن به صورت زنده صحبت کنن و طرفدارا هم کامنت بذارن سوال کنن.

صحبت های جونگی برای دانلود کردن از پیکوفایل اضافه شد

خلاصه صحبت های جونگی در این برنامه

جونگی گفت بلافاصله بعد از میتینگ با فن های ژاپنی این برنامه رو ترتیب داده تا با بقیه طرفدارا هم صحبت کنه. موهاش خیلی بلند شده و الان چون موهاش مرتب نیست کلاه گذاشته و اونو برش نمی داره. یکی از طرفدارا گفت پسرش به جونگی میگه عمو(یا دایی) جونگی هم گفت هنوز عمو(یا دایی) نیستش.

وزن کم کرده چون تا دو ماه پیش وزنش به هشتاد کیلو می رسید و نمی خواسته اینجوری جلوی چشم طرفدارا باشه و سریال بازی کنه و الان تو رژیمه. توی یه ماه باید هشت کیلو کم می کرده برای همین باید به ندرت می خورده و هر روز ورزش می کرده و وزن کم کردن خیلی سخته. هر سال چون میتینگ داشته وزنش زیاد نمی شده ولی امسال چون استراحت کرده وزنش رفته بالا

گفتش خیلی دوست داشته آخر سال تور و میتینگ هاشو داشته باشه و با طرفداراش باشه ولی به عنوان بازیگر لازم داشته یه کم فکرهاشو مرتب کنه و خلاصه اینکه استراحت کنه.

بعد گفت این علامت قلب که با دوتا انگشت درست میشه رو خیلی ها دوست ندارن برای همین تصمیم گرفته دیگه دو دستی علامت قلب درست کنه و الان چون موبایل دستشه نمی تونه با دو تا دستش قلب درست کنه و به طرفدارا گفت بیاین باهم قلب درست کنیم.

درباره سریال جدیدش هم گفت هرچند وقت یه بار عکس از خودش خواهد گذاشت ولی چون این سریال پیش ساخته است فعلا نمی تونه زیاد همچین کاری بکنه چون داستان لو میره. این سریال تا ماه ژوئن فیلم برداریش تموم میشه و نیمه دوم امسال پخش میشه. بعد گفت چون دوباره سریال تاریخی انتخاب کرده طرفدارا می گن واااای بازم تاریخی؟(ادای فن ها رو هم دراورد :)))) اما به من اعتماد کنین چون این سریال شرایط عالی داشت و تازه چون تو زمان گوریو هست می تونیم تو لباس جدید ببینیمش. طرفدارا خیلی دوست دارن تو سریال مدرن ببیننش و واقعیت اینه که سریال های مدرن زیادی بهش پیشنهاد شده ولی هیچ کدوم مال اون نبوده(یعنی چشمشو نگرفته) بعد گفت چون سریال عاشقان ماه زود تموم میشه فرصت داره که امسال یه سریال دیگه هم بازی کنه و اینو مدرن انتخاب می کنه حتما. اینجوری بهش فکر کنید که این آخرین کار تاریخیه(البته بازم یه روزی تاریخی بازی می کنه!) از کارگردان وعوامل و بازیگرهای دیگه تعریف کرد و گفت آیو با بازیش بقیه رو متعجب کرده و جونگی می تونه چیزهای زیادی ازش یاد بگیره. این سریال حتما باید بو.سه داشته باشه دیگه٬ پس منتظرش باشید.

درباره اپدیت ویبو ازش پرسیدن که آیا چینیشو خودش می نویسه؟ گفت گاهی اوقات از مترجم متن استفاده می کنه و گاهی از مترجمش می خواد که ترجمه کنه و گاهی خودش می نویسه ولی چون اس ان اس یه مکان عمومیه خیلی دقت می کنه که مبادا اشتباه بنویسه که بعدا باعث بدفهمی بشه و افراد باید تو نوشتن توی شبکه های اجتماعیشون دقت کنن چون ممکنه بد برداشت بشه و خودش قبل هر پستی دوبار می خونتش.

چون طرفدارا دوست داشتن توی لباس مدرن ببیننش عکس برداری مجله Allure رو ترتیب داده و یخورده هول هولکی شده چون می خواسته زود انجام بشه این کار. بعد عکس های Allure رو نشون داد و گفت منو بعدا تو این لباس ها می بینید و اون عکسی که به دیوار تکیه داده )از عکس های Allure) نشون داد و پرسید به این می خوره چه نقشی داشته باشه خودش جواب داد یه جامعه ستیز یا بیمار روانی. اون یکی عکسه که برگشته عقبو نگاه می کنه هم نشون داد و گفت به این می خوره پلیس باشه. بعدم قول یه سریال مدرن عالی مثل عکس های Allure رو داد.

ازش پرسیدن چطور از پوستش محافظت می کنه که جواب داد یه درصد مهمیش ژنتیکیه و بعدشم مراقبت های پوستی و بعضی مواد آرایشی بهداشتی که نمی تونه اسمشو بگه و خواب کافی. وقتی کاری نداره اغلب خونه است و فقط برای دیدن دوستاش بیرون می ره برای همین خوب می خوابه.

درباره زیر آفتاب سیسیل هم گفت از تاریخ اکرانش اطلاع نداره ولی احتمال میده تاریخش مشخص شده و به زودی خواهد بود.

ازش درباره پایان محقق شب پرسیدن جواب داد عمدا اینجوری نوشته شده که شما رو سرگرم کنه و خندید. ادامه داد سریال خوبی بوده و خاطرات خوبی داره ازش و از اینکه طرفداراش با این سریال بیشتر شدن و خیلی ها سریالو دوست داشتن خوشحاله.

ژاپن و چین هردوشون وقتی شرایط جور شد میره و سعی می کنه با طرفدارای کره ای هم ملاقات کنه و امیدواره وقتی کشورهای مختلف میره بقیه بد برداشت نکنن که به اون کشور خاص زیاد توجه می کنه.

از سریال عاشقان ماه تعریف کرد و گفت داستانش خسته کننده نیست وکارگردانی و جلوه های ویژه اش خوبه و منتظرش باشید.

درباره برنامه های سرگرمی همون طور که قبلا گفته بود بازم تکرار کرد که احساس می کنه توشون خوب نیست. می تونه جلوی طرفدارا شیطون و بازیگوش باشه اما به نظرش از پس برنامه های سرگرمی برنمیاد. آلبوم های موسیقیش فقط برای طرفداراشه و با اون توی موزیک شوها شرکت نمی کنه چون از نظرش فاجعه میشه!

حال سگ هاشم خوبه! و آخرین درامی که دیده نسل خورشیده که همه دارن تماشا می کنن و خیلی قشنگه و امیدواره عاشقان ماه هم بیننده های زیادی داشته باشه.

اخرش هم کفش هاشو نشون داد و گفت امروز کتونی های نقره ای پوشیده که البته مال خودش نیست مال اسپانسر برنامه است.

بعدم وقت خداحافظی شد و خواست مثل همیشه ازش حمایت کنیم و سریالشو تماشا کنیم.

می تونید این صحبتو با زیرنویس  انگلیسی اینجا ببینید: http://www.vlive.tv/video/6190/%20%20%20%20-JGV

با موبایل برین ازتون می خواد برنامه رو نصب کنید احتمالا نمی تونید ببینید باید با کامپیوتر برید.

دانلود صحبت های لی جونگی در VApp

http://s5.picofile.com/file/8105756218/newmp4.gif

زیرنویس انگلیسی

http://s5.picofile.com/file/8105756218/newmp4.gif

مطلب پیشنهادی

JG Vlive

اپدیت امروز وی لایو جونگی با زیرنویس فارسی

Criminal Minds BTS JG VLive

زیرنویس فارسی اضافه شد زیرنویس انگلیسی اضافه شد پشت صحنه های جدید سریال “ذهن های …

Thank You JG MV

موزیک ویدیوی Thank You در وی لایو منتشر شد (هدیه جونگی به طرفداراش)^_^ ۱۰۸۰P ۷۲۰P …

19 دیدگاه

 1. اوخی پسرم رزیم گرفته بود

 2. امسال می خواد دووتا سریال بازی کنه ینی دوبار میبینیمش وای چه خوب
  ولی این فیلم چینیش چی میشه کی می بینیم

  • واقعا عالی میشه٬ میگه فیلم چینیش به زودی میاد ظاهرا توی بهار میاد

 3. مرسی عزیزم مثل همیشه عالی بود…. :kissy: :kissy: :kissy:

 4. چرا هنوز عمو و دایی نباشه….هست که واقعا دایی شده دیگه …مگه خاهرشربچه نداره….

  • والا گفت عمو نیستم نمی دونم منظورش کلا بود یا گفت عموی بچه اون طرفداره نیست یا مثلا منظورش این بود عمو نمیشه دایی میشه(ظاهرا عمو و دایی تو کره ایه یه کلمه براش هست)
   و من اصلا نمی دونم خواهرش بچه داره و دایی شده یا نه؟

 5. ولی اخ جون بعدش میخادفیلم بازی کنه اونم مدرن :clyy: :clyy: :clyy:

 6. سلام عزیزم ممنون ترجمه اش کردید خیلی خوب بود
  ولی من شنیده بودم خواهر جونکی دوتا بچه داره پس چرا میگه هنوز عمو یا دایی نشده ؟!!!!

  • سلام عزیزم خواهش
   والا منم نمی دونم. همون طور که این بالا هم نوشتم نمی دونم اصلا خواهرش بچه داره یانه و منظورش از اینکه عمو(دایی) نیست چی بود؟ :motfacr:

 7. تا حالا ندیده بودم که سر فیلمبرداری یه کار انقد وقت آزاد داشته باشن بازیگرا!!!!!!
  انگار که خیلی با حوصله و آروم پیش میرن
  مرسی عزیزم بابت ترجمه

  • بله اون سریال هایی که پیش ساخته میشن خوبیشون اینه فشار رو بازیگرا کم تره

 8. فک میکنم منظورش از عمو و دائی نشدن
  از نظر سنی و ظاهری هست
  مث خودمون که لفظ حاج خانوم یا حاج اقا رو برای خطاب کردن افراد مسن یا نسبتا محترم استفاده میکنیم،
  یه جا خوندم ، نمیدونم قد درسته یا غلط
  ولی کره هایی ها وقتی یه خورده سنشون که بالا میره با این لفظ عمو و اینا که فک کنم همون اجوشی میشه خطاب میشه

  البته نمیدونم برداشت من چقد درسته، به هر حال اینم یه نظره

  مممنون از ترجمه و زحماتی که میکشید

  • منظورم نسبتا پیر و مسن بود ، نه نسبتا محترم ;-)

   • خواهش عزیزم. بله منم فکر کنم اجوشی برای احترام هم به کار میره ولی اونکه جونگی گفت اجوشی نبود سامچون(Samchon) گفت که دقیقا به معنی عمو و داییه.

    • راس میگن هر زبان رو که یادبگیری ، به یه دنیای جدید وارد میشی ،
     جالب بود ، دقت نکرده بودم،
     به هر حال دنیای کره ایی ها هم جالبه

     :motfacr:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *