Lee Joon Gi gets mischievious for ELLE Korea

 

12

برین ادامه  ;-)

در ۲۰ می مجله Elle  چند عکس و یک مصاحبه از لی جونگی که به تازگی برای بازی در نقش خون آشام در سریال تاریخی شبکه MBC با نام «محققی که در شب قدم می زند» انتخاب شده٬ منتشر کرد. در عکس منتشر شده لی جونگی در حالی که مغرورانه با لباس سفید براق روی یک صندلی نشسته است دیده می شود. صراحت تصویر و تضاد آشکار بین رنگ های سفید و قرمز توجه بیننده رو به خودش جلب می کنه و بر جذابیت تصویر اضافه می کنه.

11

در مصاحبه لی جونگی زندگی خود به عنوان یک بازیگر رو نشون داد. اون علاقه خودش رو به سریال جدیدش ابراز داشت و گفت: «من از اول به فیلم نامه علاقمند شدم چون تصویر کاراکتر اصلی بسیار شبیه من بود. وقتی که بازی می کنم سعی می کنم شخصیت کار اصلی رو تقلید کنماو بلافاصله با تهیه کننده دیدار داشت و در حالی که هر دو در اولین ملاقاتشون مشغول نوشیدن بودند اشتیاق خودش رو برای پذیرفتن این نقش آشکار کرد.

اگرچه لی جونگی از طریق فیلم «شاه و دلقک» به شهرت رسید ولی خودش می گوید:«من مورد انتقاد های زیادی قرار گرفتم که چهره ام برای بازیگری مناسب نیست زیرا نقش های کمی رو می تونه نشون بده٬ به عنوان یه بازیگر احساس کردم که باید خودم رو ثابت کنم.»

از اون زمان اون در پروژه های بسیاری مثل «زمانی بین گرگ و میش» و «ایلجیما» بازی کرد و بیشترین تلاشش رو برای نشون دادن طیف وسیعی از احساسات و صحنه های اکشن بدون حضور بدلکار انجام داد. او به این واقعیت که عنوان بازیگری رو داره که برای هزینه زندگی خودش رو خسته می کنه٬ می خنده.

منبع: Soompi

مطلب پیشنهادی

Joongi’s day 2024 in Seoul

اپدیت وبسایت جونگی با خبر فن میتینگ در سئول در تاریخ ۱۱ می ۲۰۲۴ با …

Moon lovers Scarlett heart:Ryo-Script book Writer’s Ver

انتشار کتاب فیلمنامه ی عاشقان ماه پس از هفت سال، شامل حذفیات سریال ترجمه ی …

NamooActors artistsxVogue2024 Leejoongi Part

پشت صحنه ی عکسبرداری بازیگرهای نامو برای مجله یVogue پارت جونگی با زیرنویس فرسی چسبیده …

6 دیدگاه

  1. پسرمون پیشرفت کرده توی عکس گرفتن دقت کردی؟
    ایشااالله زودتر دومادیش رو ببینیم :lovesky:

  2. عجب مجله چه پسر مردمو منحرف کرد این بچه سر به زیر رو چه به این عکسا خخخخخ

  3. حالا چرا تو این عکسه کله دختره معلوم نیست؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *