Lee Joon Gi gets mischievious for ELLE Korea

 

12

برین ادامه  ;-)

در ۲۰ می مجله Elle  چند عکس و یک مصاحبه از لی جونگی که به تازگی برای بازی در نقش خون آشام در سریال تاریخی شبکه MBC با نام «محققی که در شب قدم می زند» انتخاب شده٬ منتشر کرد. در عکس منتشر شده لی جونگی در حالی که مغرورانه با لباس سفید براق روی یک صندلی نشسته است دیده می شود. صراحت تصویر و تضاد آشکار بین رنگ های سفید و قرمز توجه بیننده رو به خودش جلب می کنه و بر جذابیت تصویر اضافه می کنه.

11

در مصاحبه لی جونگی زندگی خود به عنوان یک بازیگر رو نشون داد. اون علاقه خودش رو به سریال جدیدش ابراز داشت و گفت: «من از اول به فیلم نامه علاقمند شدم چون تصویر کاراکتر اصلی بسیار شبیه من بود. وقتی که بازی می کنم سعی می کنم شخصیت کار اصلی رو تقلید کنماو بلافاصله با تهیه کننده دیدار داشت و در حالی که هر دو در اولین ملاقاتشون مشغول نوشیدن بودند اشتیاق خودش رو برای پذیرفتن این نقش آشکار کرد.

اگرچه لی جونگی از طریق فیلم «شاه و دلقک» به شهرت رسید ولی خودش می گوید:«من مورد انتقاد های زیادی قرار گرفتم که چهره ام برای بازیگری مناسب نیست زیرا نقش های کمی رو می تونه نشون بده٬ به عنوان یه بازیگر احساس کردم که باید خودم رو ثابت کنم.»

از اون زمان اون در پروژه های بسیاری مثل «زمانی بین گرگ و میش» و «ایلجیما» بازی کرد و بیشترین تلاشش رو برای نشون دادن طیف وسیعی از احساسات و صحنه های اکشن بدون حضور بدلکار انجام داد. او به این واقعیت که عنوان بازیگری رو داره که برای هزینه زندگی خودش رو خسته می کنه٬ می خنده.

منبع: Soompi

مطلب پیشنهادی

2023 Season’s greeting LeeJoonGi massage

پیام جونگی در سیزن گریتینگ ۲۰۲۳ ترجمه ی پیام جونگی در سیزن گریتینگ📝 سلام، بازیگرتون …

𝗟𝗘𝗘 𝗝𝗢𝗢𝗡 𝗚𝗜 【𝟮𝟬𝟮𝟯 𝗦𝗘𝗔𝗦𝗢𝗡’𝗦 𝗚𝗥𝗘𝗘𝗧𝗜𝗡𝗚𝗦 <𝗝𝗚𝗧𝗢𝗡𝗘>】

پیش فروش سیزن گریتینگ ۲۰۲۳ لی جونگی شروع از ۱۶ نوامبر ساعت ۱۷ تا ۳۰ …

<2023 LEE JOON GI SPLENDOR Family Day>

اپدیت نامواکترز با اطلاعاتی درباره ی فن میتینگ ژاپن جونگی سلام. این نامواکترزه. فن میتینگ …

6 دیدگاه

  1. پسرمون پیشرفت کرده توی عکس گرفتن دقت کردی؟
    ایشااالله زودتر دومادیش رو ببینیم :lovesky:

  2. عجب مجله چه پسر مردمو منحرف کرد این بچه سر به زیر رو چه به این عکسا خخخخخ

  3. حالا چرا تو این عکسه کله دختره معلوم نیست؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *