خانه / Drama / Seo Ye Ji In Talks For Upcoming tvN Drama

Seo Ye Ji In Talks For Upcoming tvN Drama

پیشنهاد نقش مقابل زن لی جونگی در سریال “وکیل بی قانون” به سئو یه جی 

برای خوندن مقاله  به ادامه برید^^

در ۱۴ فوریه ،کمپانی سئو یه جی در مورد گزارشاتی که در مورد بازی کردن این بازیگر در سریال آینده tvN “وکیل بی قانون” بود،صحبت کرد.

یک منبع از کمپانی کینگ گفت “سئو یه جی در حال بررسی پیشنهاد نقشی از سریال جدی شبکه tvN “وکیل بی قانون” میباشد.”

داستان سریال “وکیل بی قانون” حول محور زندگی یک گانگستره که به یک وکیل تبدیل میشه،کسی که برای گرفتن انتقام مادرش با قانون میجنگه.این دراما توسط کیم جین مین که قبلا سریال “زمان بین گرگ و میش” رو کارگردانی کرده،کارگردانی خواهد شد .همینطور این سریال به قلم یون هیون هو که نویسنده فیلمهای “Confidential Assignment” و  “The Attorney” بوده،خواهد بود.

اگر سئو یه جی این نقش رو قبول کنه،او نقش ها جه یی که از زمانی که خیلی بچه بوده تا به الان ،مستقل زندگی کرده رو به تصویر خواهد کشید.او به یک وکیل عالی تبدیل میشه که برای عدالت میجنگه اما در نهایت بعد از دعوا با یک قاضی ،تنزل رتبه پیدا میکنه.او بعد از تنزل رتبه اش ،با وکیل بونگ سانگ پیل ملاقات میکنه و بعدش به یکدیگر مرتبط میشن. 

قبلتر معلوم شد که لی جونگی به صورت مثبتی در حال بررسی پیشنهاد بازی در نقش اصلی این سریاله.این نقش، بونگ سانگ پیله که قبل از اینکه یک وکیل بشه ،مدت طولانی ای یک گانگستر بوده.او کتاب قانون رو مثل دفترچه راهنمای لوازم آشپزخونه تلقی میکنه(ینی بی ارزش میدونه) ،و ترجیح میده به جای قانون،از مشتش برای حل کردن اوضاع استفاده کنه .

سئو یه جی اخیرا در سریال شبکه OCN “نجاتم بده” بازی کرده،و قبل هم در سریال های “هوارانگ”،”مدرسه موریم” و “نگهبان شب” ،نقش آفرینی کرده.

منبع : Soompi

همچنین ببینید

Lee Joongi X Penegreen Package’ All Sold Out

برند Penegreen اعلام کرد تمام ۱۲۰۰ مجموعه ی PenegreenXLeejoongi طی ده روز سولد اوت شده …

JG Interview HongKong press con

مصاحبه ی جونگی در کنفرانس خبری میتینگ هنگ کنگ

JG message for thai family

پیام جونگی برای خانواده ی تایلندی زیرنویس فارسی اضافه شد زیرنویس فارسی

۲ نظر

  1. از این دختره خوشم نمیاد :((((

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.