خانه / Drama / Lee Joon Gi In Talks To Play Leading Role In New Drama

Lee Joon Gi In Talks To Play Leading Role In New Drama

لی جونگی در حال مذاکره برای بازی در یک درامای جدید ؟!

آیا به زودی لی جونگی رو در یک درامای جدید خواهیم دید ؟!

برای خوندن مقاله در مورد پیشنهاد نقش جدید به لی جونگی به ادامه برید^^

ممکنه به زودی لی جونگی رو در یک درامای جدید ببینیم!

امروز ۱۳ فوریه،گزارشاتی در باب حضور این بازیگر در سریال جدید شبکه tvN به اسم “Lawless Lawyer”(وکیل بی قانون) ،که قراره از ماه می پخش بشه ،منتشر شده.کمپانی لی جونگی یعنی نامو اکترز با گفتن “گرچه اینکه به لی جونگی برای بازی در سریال “Lawless Lawyer” شبکه tvN ،پیشنهاد شده،درسته اما اون هنوز تصمیم نهاییش رو نگرفته ‌.او الان به طور خاص ،در حال بررسی این پیشنهاده”به خبرنگاران پاسخ داد.

اگر او تصمیم بگیره که این نقش رو بازی کنه،لی جونگی نقش بونگ سانگ پیل که قبل از وکیل شدنش،عضو یه باند خلافکاری بوده،رو بازی خواهد کرد.او کتاب قانون رو مثل دفترچه راهنمای لوازم آشپزخونه تلقی میکنه(ینی بی ارزش میدونه) ،و ترجیح میده به جای قانون،از مشتش برای حل کردن اوضاع استفاده کنه .

سریال “Lawless Lawyer” داستان بونگ سانگ پیلی خواهد بود که برای انتقام مادرش ،به مقابله با قدرت مطلق دادگاه قانون میره.این سریال یک سریال اکشن حقوقی هیجان انگیز خواهد بود که در مورد یه مرده که هیچی نخواسته اما به دنبال انتقام گرفتن میره ،و رشدی که به عنوان کسی که به دنبال عدالته پیدا میکنه،خواهد بود.
فیلمنامه این سریال به قلم یون هیون هو که نویسنده سریال “Remember” و فیلمهای “I am a father” و “Confidential Assignment” بوده ،خواهد بود و این پروژه به تهیه کنندگی و کارگردانی کیم جین مین ،که قبلا دراماهای “Time Between Dog & wolf”(با بازیگری لی جونگی) ،”Pride and Prejudice” و “Marriage Contract” رو کارگردانی کرده ،خواهد بود.

سریال “Lawless Lawyer” قراره از ماه می، بعد از سریال “Live” که جایگزین سریال در حال پخش آخر هفته ها “Hwayugi” خواهد شد ،پخش بشه .

منبع : Soompi

همچنین ببینید

JG message for thai family

پیام جونگی برای خانواده ی تایلندی زیرنویس فارسی اضافه شد زیرنویس فارسی

Leejoongi started his new year with a donation project

بازیگر لی جونگی سال ۲۰۱۹ را با پروژه خیره شروع کرد.

LeeJoonGi-Happy New Year 2019

تبریک سال نوی جونگی به طرفدارهاش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.