Elle interview January 2017

مصاحبه ی جونگی با مجله ی Elle-ژانویه ۲۰۱۷

لی جونگی شاخصه خوشحالیه؟
این توی ۲۰۱۶ عالی بود.
بیشتر از همه به خاطر اینکه من واقعا کمی واقعیت بین هستم من سریال عاشقان ماه؛ قلب سرخ ریو رو انجام دادم.
مطمئنا اونجا کمبودهایی بود اما من خیلی دوست داشتم این سریال در سراسر آسیا نمایش داده بشه.یه شخصیت جدید خلق شده بود و با معنی بود.من خیلی سخت گرفتم چون ممکن بود شخصیتها شبیه شخصیت دو سریالی بشه که قبلا ساخته شده بودن .در آخر دوست داشتم توی این نقش عالی باشم . من کاملا وانگ سو شده بودم

.
در پرسپکتیوها (بعد نمایی) شخصی

بعد از اینکه انجامش دادم به طور وسیع به صورت یه حرفه به زندگیم وصل شد.سطح رضایت من درباره اون همونه .فقط من بیشتر سعی کردم شخص لی جونگی رو پیدا کنم.وقتی که من از خودم می پرسم آیا من دارم عمیق در زندگی ،زندگی می کنم؟خب راستش من برای پاسخ دادنش شک دارم.وقتی که من کاملا زندگی لی جونگی رو ببینم می تونم عملکردها متنوع اون رو نشون بدم

.
چنین مراتبی در زمان لی جونگی ، چطور بوده ؟
اوم من کاملا معمولی داشتم پیش می رفتم و زندگی محرمانه ای داشتم.در اونجا من می تونستم زندگی متفاوتی رو تصور کنم.انجام دادن این حرفه خوبی که داره اینه که تو یاد می گیری برای واقعی کردن تصوری که توی ذهنته شخصیت هایی رو بسازی و هر وقت من اینکار رو انجام می دم ، من هیجانزده می شم و تمام استرس ها ازم دور می شه.

.
چه کاری باعث می شه شما به تکاپو بیفتین؟
این توی اتفاق سئول بود ، اولین تور کنسرت آسیا. من زیاد به جزییات مثل تولید ویدیو ، انتخاب شماره ی آوازها ، اتفاقها و غیره فکر کرده بودم. من نمی دونستم که تنظیمات کم و زیاد رو باید قبلا انجام می دادم.من چیزی رو خلق می کنم و اونها رو به مردم نمایش می دم و بعد من احساس می کنم زندگیم پربارتر شده.من فکر می کنم دیدن طرفدارها یکی از نتایجشه.اینجا جاییه که من می تونم سپاسگذاریم رو به مردمی نشون بدم که حمایتم می کنن و من رو دوست دارن.پس من می خوام از این لذت ببرم مثل جشن گرفتن با طرفدارانم.

.

نمی تونم بپرسم که چرا شما اینقدر سخت برای ارتباط باطرفداراتون کار می کنید؟
من شنیدم “شما فقط می تونید با طرفداراتون ملاقات کنید و صحبت کنید.چرا شما سخت کار می کنید، استرس می گیرید؟”من فقط حدس می زنم وسواس دارم.از ۷ – ۸ سال پیش از زمانیکه من فن میتینگم رو مثل کنسرت برگزار کردم.هر وقت من اینکار رو انجام می دم سخت می گیرم و خسته می شم.با این حال من وقتی جلوی طرفدارام می ایستم ، حس می کنم شبیه یه روک استار هستم و بیشتر انرژی می گیرم. بنابراین خوشحالم. اگه من این حس رو نمی گرفتم اینکار رو انجام نمی دادم.من نباید با محبوبیتم کسی رو آزار بدم و از رضایت خودم دوری کنم امامن فقط می خوام با تمام وجودم اینکار رو با طرفدارانم ادامه بدم . همیشه دوست دارم همدیگه رو حمایت کنیم. اغلب من بهشون می گم من حتی وقتی پدربزرگ شدم میام پیش شما . بعد طرفدارانم می خندن.

.
همه هنرپیشه ها نمی تونن فن میتینگشون رو مثل کنسرت بگیرن مگر اینکه خوب انجامش بدن ، چه چیز دیگه ای می تونه باعث بشه ستاره بشی؟

من نمی تونم خودم رو ستاره ببینم.برای یه مدت کار کردم . هنرپیشه ها را زمانی که در مسیر اصلی باشن ستاره صدا می زنن. من فقط توانایی این رو دارم که با طرفدارام ارتباط برقرار کنم.من استعدادم رو به کار می برم تا نشون بدم ازشون ممنونم ، من از همچین شانسهایی بیشتر اوقات استفاده می کنم.

با این حال,هیچکس تکذیب نمی کنه که لی جونگی یه ستاره است.آیا شما شخصیت مناسب ستاره شدن رو دارید؟
من فکر می کنم شخصیتم مناسب هست که به صورت یه ستاره یا هنرمند زندگی کنم.مردم از هنرمندانی که به تشریفات اجتماعی تمایل داشته باشن متنفرن.در زمانی اونها احساس می کنن به خاطر حس مسئولیت یا وظیفه تحت فشارن.من باور دارم که شما اصیل هستید وقتیکه می بینم شمادر جایی هستین که عموم مردم دوستت دارند.من وقتی که جوان بودم تقریبا ترسو و آرام بودم.من همیشه نگران این بودم مردم من رو قضاوت کنن. بعد از اون من هنرپیشه شدم ، من یاد گرفتم که من در مورد خودم کارهایی دارم که انجام بدم. من تا حدی احساس مسئولیت کردم و صمیمانه این رو قبول کردم و رفتارم رو عوض کردم. این حتی برای من باور کردنی نبود.

.
به نظر می رسه شما دوست دارید هنرمند صدا زده بشید تا ستاره.
بله

.
چه هدفهایی برای انجام دادن کارهای هنری دارید؟
به نظرم ، یه هنرمند شخصیه که بتونه احساسهای متفاوت وفکرها رو بیان کنه که آیا می تونه ارتباط برقرار کنه . او(بازیگرمرد) و او(بازیگرزن) شخصیه که می تونه قلب مردم رو لمس کنه و اونها رو با مهارتهاش خوشحال کنه وشخصی موفقه که انرژی خوبی رو بده.در آن صورت من می خوام هنرمند باشم.

.
وقتیکه به لی جونگی فکر می کنند،مردم خوشحال می شن و تصویرهای سالمی از شما دارن.

ولی شما نمی تونید همیشه اینطوری بگید.من این رو قبلا چندین بار گفتم من وحشتناک کمبود محبت دارم.من سعی می کنم بیرون خیلی بخندم.لی جونگی شخصیت درخشانی داره به خاطر همین ممکنه مردم در موردم فکر کنن.وقتی که من از خونه برای کاری با مردم می یام ،اشکهای گذشته به خاطر تنهایی رو فراموش می کنم.من از همکارم می پرسم من باید چیکار کنم.احتمالا این یه مشکل جهانیه که همه دارن.چون دنیا سخت می گذره به همون اندازه ارتباط های انسانی داره کم می شه.شماآدم های کمی رو می بینید. منم این چیزها رو احساس می کنم.چه خوش شانسیه که من سخت روی کارم تمرکز می کنم وقتیکه من کار جدیدی رو شروع می کنم پس من می تونم برای اون زمان تنهاییم رو فراموش کنم.

.
عملکرد شما در چه موضعیه؟

حالا موضعم در وسط محل فیلمبرداریه.نقشم اینه که هنرپیشه های جوان رو راهنمایی کنم.همچنین نقشم اینه که جو رو هدایت کنم.همچین کارهایی رو انجام می دم ، من فکر می کنم که یه مرد بالغ هستم و به سطح مطمئنی رسیدم.این بیشتر سرگرمیه سنگینیه.با کوچکترها که من رو خوب دنبال می کنن ، من همچنین ازشون رفتارهای خوبی می گیرم.وقتی که من همسن اونها بودم ، من واقعا هیچ نظری نداشتم.من خیلی نمی دونستم که باید چیکار کنم.هنرپیشه های جوان این روزها می تونن سریع یاد بگیرن و احساسهای مختلفشون رو بگن.این احساس می کنم خیلی جدیده و من خیلی چیزها رو احساس می کنم.

.
اونجا چیزهایی هستند که شما نمی تونستید انجام بدید با اینکه شما می خواستید در گذشته انجام بدید اما حالا شما می تونید به طور طبیعی انجامشون بدید طوریکه قبلا می خواستید؟
اجرای رابطه عاشقانه درست آن رو توضیح می دید.من مطمئنا در بیست سالگی ام رابطه عاشقانه نداشتم چون مشغول انجام دادن احساسهای نهایی و تاثیر برانگیز بودم. من خیلی تجربه در رابطه های رمانتیک نداشتم به خاطر همین نگران بودم اگه می تونستم این رو در حالی که انجام می دم واقعا احساس کنم.حالا من می تونم به آسونی دراحساسهای رمانتیک فرو برم و عمیق نشونش بدم.من در کارهای قبلیم هیچ حس رمانتیکی نداشتم. به خاطر همین من بد بازی می کردم طوریکه انگار دارم کار دیگه ای می کنم.هر کاری که انجام دادم مثل یه معلم برام بود.این بیشتر مثل تفریح بود. من اینو دوست داشتم که می تونم فرمول رابطه عاشقانه رو نشون بدم برای بعدش برنامه ریزی می کردم.

.
گفته شده شما وقتی کارهای اجراتون رو انجام می دید خیلی مهربانید.در فصل نهاییه فیلم هالیوودی رزیدنت اویل که قراره بیاد شما فوریه در گفتگوهاتون خیلی در موردش صحبت کردین.لی جونگی همه چیز رو خودش بدون اینکه گفته بشه دو برابر انجام می ده.
اون یه موضوع متفاوت داره من سعی می کنم تا جایی که می تونم انجامش بدم وقتی که من می تونم انجامش بدم چون ممکنه روزی بدنم توانایی این رو نداشته باشه که اینکار رو انجام بدم حتی اگه من این رو بخوام.

.
چطوری زخمی می شید؟
شما نمیتونید در حالی که صحنه ها رو فیلمبرداری می کنید صدمه نبینید.(پاچه شلوارش نشون می ده ) من جای زخمهای زیادی دارم.هر وقت من اونها رو می بینم ، به خودم فکر می کنم که چطوری سخت زندگی کردم.اونها شبیه نماد به نظر می رسن و نشون می دن که من بعد از تمرکز کردن رو کارم بدون فکر کردن به خودم خوب شدم.

.
احتمالا حالا نه ولی روزی ،شما از هر اجراتون انتظار دارید کاملا خوب تموم بشه
احتمالا داستان(یا فیلم) هیجانی.من فکر می کنم لازمه که من پیر بشم تا بتونم احساسات عمیق و توصیفهای روانی رو بگم. من معتقدم بازیگران مذکر احساسات عمیق صورتشون رو از چروکهاشون تولید می کنن.وقتی که من یه خط چروک رو صورتم داشته باشم، معلومه که تجربه هایی بدست آوردم و تعجب می کنم که چه تجربه هایی می تونم بدست بیارم وقتی که این چروک ها دو تا بشن.

.
شما فکر می کنید چه کسی دوران پیری خوبی رو میگذرونه؟
در گذشته یا الان هنرپیشه آهن سونگ گی ،مدل نقشم هستش. اون زندگی رو فقط برای خودش نمی دونه. اون پدر عالی یه خانواده است و همچنین اون داره فعالانه برای مردم در صنعت فیلم کار می کنه ،تو نگاه من اون یه آدم بزرگه.من آرزو می کنم که پدر خوب و همچنین هنرپیشه خوبی باشم.

.

این روزها، طرفداراتون بهتون نمی گن شما باید ازدواج کنید؟
مردم زیادی اینکار رو انجام می دن. به نظر می رسه اونها نمی تونن بایستن و نگاه کنن که من تنها می مونم. با این حال ، اونها میگن که مخفیانه قرار بزارم و واقعا نمی خوان که درباره رابطه هام بدونن.(میخنده)

.
احساستون چیه وقتی به جای”اوضاع چطوره”ازت بپرسن”حالت خوبه”؟
ها ها ها.من فکر می کنم این من رو ناراحت می کنه.من هنوز مجبور نیستم جایی برم.من به عنوان رئیس تشریفات می تونم بمونم ، برقصم و به مدت سه ساعت توی فن میتینگ بخونم.

Translate by:Leejoongi2.ir

مطلب پیشنهادی

Again My Life tops OTT content rankings for 3rd week of April, according to OTT search platform KinoLights

زندگی دوباره ی من در صدر رده بندی رسانه های اینترنتی در هفته ی سوم …

Again my life BTS-05

پشت صحنه ی جدید از زندگی دوباره ی من زیرنویس فارسی بزودی 720p/101Mb 360p/52Mb

Singles magazine 2022

عکسبرداری کاپلی جونگی و کیم جی ایون با مجله ی Singles ادامه…

2 دیدگاه

  1. چقد دوسش دااااااااااارم مرسی که از اخبار اوپا مطلعمون میکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *